Ragnar Johansson oljemåölning

290085

JOHANSSON, Ragnar (1913-1997): Axhögarna (Härjedalen), monogramsignerad RJ, olja på duk, 64x116 cm

Smärre färgbortfall

Fack 3

Ragnar Johansson oljemåölning

Budhistorik (37 bud)
1669511
7 200
1669497
7 000
1669505
6 800
1669497
6 600
1669504
6 400

Slutpris SEK:
7 200
690 EUR, 810 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.