Emil Näsvall brons skulptur

290068

NÄSVALL, Emil (1908-1965): Stående kvinna, signerad och daterad Emil Näsvall 1963, brons, gjutarmärkt Otto Meyers Eftr.fud., höjd 45 cm

Konst, Skulpturer

Monter 30

Emil Näsvall brons skulptur

Budhistorik (7 bud)
1668764
4 200
1663705
3 400
1659910
3 200
1659781
1659227
2 800

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.