Frank Moss Bennett oljemålning

290067

BENNETT, Frank Moss (1874-1953), tillskriven: Dryckessällskap, bär signatur FM Bennett, olja på duk, ca 35x46

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Rum 14

Budhistorik (7 bud)
1667500
1666916
700
1666914
650
1666911
550
1666817
500

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.