Chiffonjé i björk

290065

CHIFFONJÉ, omkring 1800, björk, skrivlucka med bakomliggande lådor, flankerade kolonetter, höjd ca 127, 107x55 cm; nycklar finns

Slitage, torrspickor, fanérskador. Nycklar finns att hämta i Utlämningen

Rum 6

Chiffonjé i björk

Budhistorik (27 bud)
1667300
5 200
1667314
5 000
1667300
4 800
1667309
4 600
1667300
4 400

Slutpris SEK:
5 200
502 EUR, 570 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.