Valdimir Velickovic färgserigrafi

290063

VELICKOVIC, Vladimir (Frankrike, född 1935): "Orateur", signerad och daterad Velikovic 1975, E.A. VII/X, färgserigrafi, 88x58 cm, oramad

missfärgningar från tidigare montering i marginalen

Rum 1

Budhistorik (1 bud)

1668012
2015-02-02 19:14:11

2015-02-02 kl 19:27
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.