Serveringsvagn 1950-tal

290055

SERVERINGSVAGN, 1950-tal, ihopfällbar stomme i mässing, två lösa brickor i teak, höjd ca 60 cm

Bruksslitage

Rum 17

Serveringsvagn 1950-tal

Budhistorik (29 bud)
1667724
1667723
2 800
1667721
2 600
1667720
2 400
1667719

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.