Barvagn Danmark 1960 tal

290050

BARVAGN, 1960-tal, design Niels Erik Glasdam Jensen Danmark, teak, hjulförsedd, skjutbara luckor, höjd 72, 87x50 cm

Ytskador

Rum 5

Barvagn Danmark 1960 tal

Budhistorik (4 bud)

1662224
1662223
1660257
550
1655104
500

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.