Pottskåp 1800-tal

290046

POTTSKÅP, sengustaviansk, brunlaserat, kannelerade ben, höjd ca 71, 30x40,5 cm; nyckel finns

Torrsprickor, skador. Nyckel finns att hämta i Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

Pottskåp 1800-tal

Budhistorik (16 bud)
1667408
4 200
1666651
1666651
3 800
1663874
3 600
1662424
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.