Sengustavianska stolar i lindomearbete

290045

STOLAR, 1 par, sengustavianskt lindomearbete, gråmålade, sitthöjd ca 42 cm

Skador, lagningar

Möbler, Stolar

Rum 10

Budhistorik (16 bud)
1663531
1663530
1663528
950
1663527
900
1663526
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.