Ljuskrona i barockstil

290042

LJUSKRONA, 1900-talets första hälft, barockstil, femarmad, höjd 63 cm

Prismor saknas, slitage

Belysning, Ljuskronor

Rum 5

Ljuskrona i barockstil
Budhistorik (11 bud)
1667806
1 300
1658050
1667768
1658050
1657638

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.