Bokhylla 1950-tal

290041

BOKHYLLA, 1950-tal, med skåpdel, teak och stålrör, höjd 200, 88x40 cm, nyckel finns

Slitage

Rum 5

Bokhylla 1950-tal

Budhistorik (8 bud)
1667028
600
1667034
600
1667028
550
1664930
500
1664748
450

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.