Byrå med intarsia

290038

BYRÅ, omkring 1900, mellaneuropa, med intarsia samt mässingsbeslag, höjd 84, 72x43 cm

Nyckel saknas, lagning, fanérskador

Rum 5

Byrå med intarsia

Budhistorik (10 bud)
1667415
1 900
1667402
1 800
1667414
1 800
1667402
1 700
1667413
1 600

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.