Bord 1920/30-tal Bodafors

290037

BORD, 1920/30-tal, möjligen Carl Malmsten, märkt Bodafors, fanérat i björk och jakaranda, sargen med klassicerande intarsiabård, utdragbart, höjd ca 75, 165x83 cm

Ytskador, bordsskivan med märken

Rum 4

Bord 1920/30-tal Bodafors

Budhistorik (16 bud)
1667918
2 400
1667927
1667918
1667926
1 900
1667918
1 700

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.