Hästar

290036

FIGURINER, 1 par, patinerad mässing, 1900-talets senare del, sydostasiatiska, föreställande stående hästar, höjd ca 16 cm

Slitage

Orientaliskt, Konsthantverk, Konst, Skulpturer

Monter 25

Hästar

Budhistorik (14 bud)
1668167
950
1668179
900
1668167
850
1668175
1668167
750

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.