Sven Erik Jakobsson etsning

290035

JAKOBSSON, Sven Erik (född 1934): Björkliden september 85 I, signerad Sven Erik Jakobsson, eget tryck 41/75, färgetsning, 77x40 cm

Fack 12

Sven Erik Jakobsson etsning

Budhistorik (9 bud)
1666565
750
1667670
700
1666565
600
1666953
550
1666565
500

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.