Slagbord 1800-tal

290031

SLAGBORD, 1800-tal, barockstil, furur, betsat, höjd ca 79, 110x66, total längd 166 cm

Ytskador

Rum 10

Slagbord 1800-tal

Budhistorik (11 bud)
1666988
2 800
1665656
2 600
1666987
2 600
1665656
2 400
1666986

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.