Alexander Alexandrovich Roubtsov olja

290029

ROUBTSOV, Alexander Alexandrovich (Ryssland 1884 - efter1947): Colom Bechar, Algeria, signerad och daterad 1917, olja på pannå, 27,5x37 cm

Konst, Äldre måleri

Kundcenter

Budhistorik (14 bud)
1667739
12 000
1667240
11 000
1667239
10 500
1667238
9 400
1667235
8 200

Slutpris SEK:
12 000
1 208 EUR, 1 373 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.