Hjalmar Grahn oljemålning

290026

GRAHN, Hjalmar (1882-1949): Hamnbild med båtar och hus, signerad Jh Grahn, olja på duk, 70x59 cm

Lagning

Rum 3

Hjalmar Grahn oljemålning

Budhistorik (8 bud)
1658376
1657975
1657973
1657971
1657957
850

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.