Öronlappsfåtölj

290022

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-talets första hälft, senare omklädd i Laura Ashley-tyg, med armskydd, sitthöjd ca 47, höjd ca 100 cm

Bruksslitage, stol med tygskador

Rum 8

Öronlappsfåtölj

Budhistorik (17 bud)
1668100
1 600
1668080
1668098
1 400
1668080
1 300
1667405

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.