Vladimir Velicovic färgserigrafi

290012

VELICKOVIC, Vladimir (Frankrike, född 1935): "Elèments & documents utilisés", 52/100, signerad och daterad Velikovic 1979, färgserigrafi, 70x100 cm, oramad

Rum 1

Budhistorik (1 bud)

1667019
2015-02-02 02:28:34

2015-02-02 kl 19:45
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.