Grafiska blad

290010

GRAFISKA BLAD, 4 st., Charles Harper litografi signerad 8/50, Jim Bird färgserigrafi signerad H.C., Gerard Titus-Carmel etsning signerad 62/100, Rib Bloomfield "Eternal" signerad 45/130 färgserigrafi; oramade

Rum 1

Grafiska blad

Budhistorik

2015-02-02 kl 13:20
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.