Grafiska blad

290007

GRAFISKA BLAD, 4 st., Bengt Lindström etsning signerad 40/80, C-F Reuterswärd "Själporträtt med muff" litografi signerad 166/200, Jörgen Boberg färgetsning signerad 24/275, Mogens Andersen färglitografi 1967 signerad 22/90; oramade

Rum 1

Grafiska blad

Budhistorik (17 bud)
1667789
1667799
1667789
950
1667794
900
1667789
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.