Francois Boucher hans efterföljare olja

290005

BOUCHER, Francois (omkring 1800) hans efterföljare: Pastoralt motiv med herdinna och får, olja på duk, 80x109 cm

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Rum 14

Budhistorik (22 bud)
1667589
8 200
1667587
8 000
1667580
7 800
1667586
7 600
1667580
7 400

Slutpris SEK:
8 200
791 EUR, 899 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.