Mady de la Giraudière fyra färglitografier

290003

LA GIRAUDIÈRE, Madeleine (Mady) de (Frankrike född 1922): (4) La Repetition (Circus), fyra färglitografier signerad och numrerade ur upplagan om 195 exemplar, 33x41 cm, oramade

Rum 1

Budhistorik

2015-02-02 kl 20:15
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.