Barbro Johansson

290002

JOHANSSON, Barbro (1900-tal): Blomster, signerad, olja på duk, 62x93 cm

Fack 3

Barbro Johansson
Budhistorik (17 bud)
1667699
1667698
1667656
1667694
1667656
900

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.