Hans Bellmer etsning

290001

BELLMER, Hans (1902-1975): Untitled, from Bonjour Max Ernst, 1976, signerad och numrerad 84/100, etsning, 25x25 cm, oramad

Rum 1

Hans Bellmer etsning
Budhistorik (1 bud)

1655288
2015-01-25 09:59:16

2015-02-02 kl 20:57
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.