Roland Penrose etsning

289999

PENROSE, Roland (1900-1984): Untitled, from Bonjour Max Ernst, 1976, signerad Penrose, 84/100, färgetsning, 38x25 cm; oramad

Rum 1

Roland Penrose etsning
Budhistorik (1 bud)

1659381
2015-01-28 13:07:06

2015-02-02 kl 17:35
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.