Eli Ponsaing

289998

PONSAING, Eli (Danmark, 1922-2013): No 20, Demeter, signerad och daterad Eli Ponsaing 84, 9/30, heliografi, bildmått 39x29 cm

Fack 7

Eli Ponsaing
Budhistorik (1 bud)

1655820
2015-01-25 16:36:32

2015-02-02 kl 13:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.