Lars Tärning

289997

TÄRNING, Lars (född 1945): Citroner, signerad och daterad Lars Tärning -13, skiktmåleri på pannå, total diameter 51 cm

Rum 12

Lars Tärning

Budhistorik (21 bud)
1670404
2 400
1670403
1670394
1670390
1 900
1670388
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.