Tågvagnar spår 1

289993

TÅGVAGNAR, 2 st, spår 1, 1900-10-tal. Postvagn delvis inredd med stolar och bord, längd ca 28,5 cm, Resturangvagn inredd med kök, stolar och bord, längd ca 28 cm

Delar saknas, lagningar, lackskador

Leksaker, Diverse

Monter 18

Tågvagnar spår 1

Budhistorik (22 bud)
1715051
6 000
1715066
5 800
1715051
5 600
1715065
5 400
1715051
5 200

Slutpris SEK:
6 000
579 EUR, 658 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.