Vas Edvin Ollers

289992

VAS, Edvin Ollers 1950, tenn, vid basen dekor i relief, stämplad GJUTET TENN Z8 OLLERS, höjd 33 cm

Botten med bucklor samt gåvoinskription

Metall

Monter 27

Vas Edvin Ollers

Budhistorik (6 bud)
1656367
550
1658905
500
1656367
450
1658904
1656367

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.