Claude Weisbuch etsning

289991

WEISBUCH, Claude (1927-2014): Autoportrait, signerad Weisbuch, 21/50, etsning, 40x34 cm, oramad

Rum 1

Claude Weisbuch etsning
Budhistorik

2015-02-02 kl 10:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.