Olle Bonnier två grafiska blad

289988

BONNIÉR, Olle (född 1925): (2) Kompositioner, signerade och numrerade 22/30, 27/30, litografi med relieftryck, bladstorlek 66x41 cm, oramade

Rum 1

Budhistorik (2 bud)

1667871
1655355

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.