Svenska slott & herresäten vid 1900-talets början

289976

BÖCKER (3), Svenska slott och herresäten vid 1900-talets början, bl a Västergötland, Skåne och Småland, 1920-tal, bruna skinnband, 3 volymer

Några skador, blekta ryggar, några fläckar

Böcker/Kartor, Konst- och kulturhistoria

Monter 25

Budhistorik (4 bud)

1665930
650
1657824
600
1657824
1655098

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.