Peder Duke fyra färgserigrafier

289973

DUKE, Peder (1938-2003): (4) Geometriska kompositioner, signerade Peder Duke, numrerade, färgserigrafier, varierande mått; oramade

Rum 1

Budhistorik (12 bud)
1667980
1 300
1658381
1658381
1667934
1658381
650

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.