Peder Duke fyra färgserigrafier

289972

DUKE, Peder (1938-2003): (4) Geometriska kompositioner, signerade Peder Duke, numrerade, färgserigrafier, varierande mått; oramade

Rum 1

Budhistorik (10 bud)
1667604
700
1667369
650
1667247
600
1667368
600
1667247
550

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.