Olle Bonnier

289971

BONNIER, Olle (född 1925): (3) Komposition, signerade och daterade Olle Bonnier -59 och -63, färglitografier, 48x36- cm

1 med pappers/ytskador

Fack 6

Olle Bonnier

Budhistorik (3 bud)

1667854
1667396
1656325

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.