Orientmatta

289966

ORIENTMATTA, Kirman, old, signerad, ca 416x296 cm

Ställvis hårdare slitage

Mattor/Textilier

Rum 3

Orientmatta

Budhistorik (3 bud)

1668997
1668995
1665406

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.