Odelmark oljemålning

289965

ODELMARK, Frans Wilhelm (1849-1937): Skånelänga - Skanör, signerad F.W. Odelmark, daterad 1917 olja på duk, 60x51 cm

Rum 2

Odelmark oljemålning

Budhistorik (3 bud)

1662871
2 600
1659690
1659398
550

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.