Thomas Baker oljemålning

289964

BAKER OF LEAMINGTON, Thomas (1809-1869): Betande kor, signerad och daterad T Baker 1861, olja på duk, 31,5x26,5 cm

Rum 2

Thomas Baker oljemålning

Budhistorik (5 bud)
1670297
6 200
1668710
5 600
1665435
5 000
1661247
1659705

Slutpris SEK:
6 200
598 EUR, 680 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.