Andre De Dienes Marilyn

289963

DE DIENES, Andre (USA,1913-1985): Marilyn Monroe på stranden, stämplad a tergo Andre de Dienes, silvergelatinfotografi, vintage, 35x27 cm
PROVENIENS: Inköpt på Staley-Wise Gallery, New York

Konst, Fotografi

Kundcenter

Andre De Dienes Marilyn

Budhistorik (3 bud)

1667746
3 600
1656365
3 400
1656363
2 600

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.