Berta Maria Svensson oljemålning

289962

SVENSSON, Berta Maria (1900-tal): "Stenyta", signerad och daterad -64, olja på duk, 28x28 cm

Fack 14

Budhistorik (14 bud)
1668327
1668334
1668327
950
1668333
900
1668327
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.