Berta Maria Svensson oljemålning

289961

SVENSSON, Berta Maria (1900-tal): Hönsgården, signerad samt ā tergo daterad juli 1962, olja på duk, 69,5x71,5 cm

Rum 11

Budhistorik (26 bud)
1667458
6 400
1667456
6 200
1667453
6 000
1667455
6 000
1667453
5 400

Slutpris SEK:
6 400
613 EUR, 720 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.