Oscar Reuterswärd

289960

REUTERSWÄRD, Oscar (1915-2002): Omöjlig figur, signerad Oscar Reuterswärd, färglitografi, 117/190, 55x43 cm

Fack 3

Oscar Reuterswärd
Budhistorik (21 bud)
1668345
1668349
1668345
1 900
1668344
1 800
1668340
1 700

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.