Erling Johansson akvarell

289956

JOHANSSON, Erling (född 1934): "Höst", signerad och daterad Erling 92, akvarell, 69x79 cm

Fack 9

Erling Johansson akvarell

Budhistorik (2 bud)

1664862
1662085

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.