Erling Johansson etsningar

289954

JOHANSSON, Erling (född 1934): (4) bl a "Högsommar" och "Lilla Strömmen" signerade Erling J., etsningar, trädmotivet daterat -95, varierande mått

Vintermotivet med dedikation

Fack 5

Erling Johansson etsningar

Budhistorik (1 bud)

1666684
2015-02-01 20:14:47

2015-02-02 kl 19:09
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.