Bokskåp nyrenässans

289949

BOKSKÅP, tvådelat, omkring 1900, nyrenässans, mahognyfanér, vitrinöverdel med bakomliggande hyllplan, samt underdel med dörrspeglar i rotfanér, bakomliggande hyllplan, totalhöjd ca 221, 86x47,5 cm; nyckel saknas

Krön saknas, skador, lagningar

Rum 5

Bokskåp nyrenässans

Budhistorik (18 bud)
1667079
3 800
1659063
3 600
1666917
3 600
1659063
3 400
1666907
3 200

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.