Olle Ängkvist

289946

ÄNGKVIST, Olle (1922-2006): Glänta, monogramsignerad och daterad OÄ -43, olja på duk, ca 46x38 cm

Rum 3

Olle Ängkvist

Budhistorik (4 bud)

1667212
1667211
950
1667210
900
1658230
850

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.