Salvador Dali torrnål med kolorering

289944

DALI, Salvador (1904-1989): Stockholms slott, 1976, signerad och numrerad Dali ,214/450, torrnål med kolorering, 39x59 cm
Litteratur: Michler/Löpsinger 833

Gulnad

Rum 4

Budhistorik (4 bud)

1657322
6 400
1657320
6 000
1657319
1655384

Slutpris SEK:
6 400
618 EUR, 701 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.