Jan Dahlgren etsningar

289941

DAHLGREN, Jan (född 1954): (4) Djurkompositioner, 1 signerad, etsningar, bladmått 76x57 resp 46x57 cm; oramade

Hanteringsveck

Rum 1

Jan Dahlgren etsningar

Budhistorik (4 bud)

1667722
1667729
1667722
1667655

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.